1500 l-es függőleges sűrített levegő tároló 12 bar horganyzott
1 611 531,99 Ft
Adó nélkül:
1 268 922,83 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
36198
| Átmérő (mm) | 1000 |
|---|---|
| Tájolás | függőleges |
| Légtartály (l) | 1500 |
| Maximális nyomás (bar) | 12 |
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418362336 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 325 kg |
| Hossz (mm) | 2 305 mm2,305 m |
| Szélesség (mm) | 1 000 mm1 m |
| Magasság (mm) | 1 200 mm1,2 m |
| Átmérő (mm) | 1000 |
| Tájolás | függőleges |
| Anyag | galvanizált |
| Légtartály (l) | 1500 |
| Fő levegő csatlakozás (") | 2 |
|---|---|
| A fő levegőcsatlakozások száma | 4 |
| Manometrikus csatlakozás (") | 1/2 |
| Manometrikus csatlakozások száma | 2 |
| Felső és alsó csatlakozások (") | 2 in |
| Maximális nyomás (bar) | 12 |
| Max. üzemi hőmérséklet (°C) | 120 °C |
| Min. üzemi hőmérséklet (°C) | -10 °C |
| SKU | 36198 |