390350
Nincs raktáron
SKU
390350
| Légáramlás 7 baron (l/perc) | 35000 |
|---|---|
| Légáramlás 7bar-on (m3/h) | 2 100 m³/h35 m³/min |
| Levegő csatlakozás (") | 3 |
| Teljesítmény (kW) | 4.55 |
| Maximális nyomás (bar) | 14 |
| Harmatpont (°C) | 4 (+/-1) |
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| Súly nettó (kg) | 338 kg |
|---|---|
| Hossz (mm) | 1 121 mm1,121 m |
| Szélesség (mm) | 1 005 mm1,005 m |
| Magasság (mm) | 1 596 mm1,596 m |
| Típus | APX |
| Vezérlőpult | digitális |
| Légáramlás 7 baron (l/perc) | 35000 |
| Légáramlás 7bar-on (m3/h) | 2 100 m³/h35 m³/min |
| Csatlakozás típusa | apa |
| Levegő csatlakozás (") | 3 |
| Hálózati feszültség (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 4.55 |
| Hűtőközeg | R410a |
| Maximális nyomás (bar) | 14 |
| Harmatpont (°C) | 4 (+/-1) |
| Max. bemenő levegő hőmérséklet (°C) | 60 °C |
| Minimum környezeti hőmérséklet (°C) | 5 |
| Maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 46 |
| SKU | 390350 |