Adszorpciós szárító készlet ISO OFAG 3 120 l/min Class Zero
1 028 089,14 Ft
Adó nélkül:
809 519,01 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
12002-OFAG3
| Csatlakozás mérete (") | 3/8, 1/2 |
|---|---|
| Harmatpont (°C) | -20 / -25 |
| Névleges érték áramlási bemenet (Nm3/óra) | 7,2 m³/h2 dm³/s |
| Névleges bemeneti áramlás (l/perc) | 120 L/min2 L/s |
| Energiafogyasztás (W) | <40 |
| Hálózati feszültség (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Tisztasági osztály (ISO 8573-1) | 1.3.1/0 |
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418395068 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 13,5 kg |
| Hossz (mm) | 480 mm4,8 dm |
| Szélesség (mm) | 130 mm1,3 dm |
| Magasság (mm) | 710 mm7,1 dm |
| Csatlakozás mérete (") | 3/8, 1/2 |
| Harmatpont (°C) | -20 / -25 |
| Üzemi nyomás | 4 - 16 |
| Névleges érték áramlási bemenet (Nm3/óra) | 7,2 m³/h2 dm³/s |
| Névleges bemeneti áramlás (l/perc) | 120 L/min2 L/s |
| Névleges érték áramlási kimenet (Nm3/óra) | 6,16 m³/h1,711 dm³/s |
| Névleges kimeneti áramlás (l/perc) | 102,67 L/min1,711 L/s |
| Regeneráláshoz szükséges fogyasztás (l/perc) | 17,33 L/min |
| Energiafogyasztás (W) | <40 |
|---|---|
| Hálózati feszültség (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| IP besorolás | IP65 |
| Előszűrő (típus) | P filter - 3 µm, ciklonszűrő, S filter - 0.01 µm |
| Utószűrő (típus) | A2 - 0.005 mg/m3, R filter - 1 µm |
| Maradék olajtartalom (mg/m3) | <0.005 |
| Minimum környezeti hőmérséklet (°C) | 1.5 |
| Maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 60 |
| Tisztasági osztály (ISO 8573-1) | 1.3.1/0 |
| Zajszint dB A 0mm | <100 |
| Távolságérzékelő | Nem |
| ISO | ISO8573-1, ISO8573-1:1.3.1 / 0 |
| SKU | 12002-OFAG3 |