Adszorpciós szárítógép ADS 12 200 l/min
794 267,68 Ft
Adó nélkül:
625 407,62 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
39012
| Csatlakozás mérete (") | 3/8 |
|---|---|
| Harmatpont (°C) | -40 (-25 / -70) |
| Névleges érték áramlási bemenet (Nm3/óra) | 12 m³/h3,333 dm³/s |
| Névleges bemeneti áramlás (l/perc) | 200 L/min3,333 L/s |
| Energiafogyasztás (W) | <40 |
| Hálózati feszültség (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418367126 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 13,5 kg |
| Csatlakozás mérete (") | 3/8 |
| Harmatpont (°C) | -40 (-25 / -70) |
| Üzemi nyomás | 4 - 16 |
| Névleges érték áramlási bemenet (Nm3/óra) | 12 m³/h3,333 dm³/s |
| Névleges bemeneti áramlás (l/perc) | 200 L/min3,333 L/s |
| Névleges érték áramlási kimenet (Nm3/óra) | 9,5 m³/h2,639 dm³/s |
| Névleges kimeneti áramlás (l/perc) | 158 L/min2,633 L/s |
| Regeneráláshoz szükséges fogyasztás (l/perc) | 42 L/min |
| Energiafogyasztás (W) | <40 |
|---|---|
| Hálózati feszültség (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| IP besorolás | IP65 |
| Előszűrő (típus) | S filter - 0.01 µm |
| Utószűrő (típus) | R filter - 1 µm |
| Maradék olajtartalom (mg/m3) | <0.01 |
| Minimum környezeti hőmérséklet (°C) | 1.5 |
| Maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 45 |
| Zajszint dB A 0mm | <100 |
| Távolságérzékelő | Nem |
| SKU | 39012 |