Airbrush pisztoly
11 660,04 Ft
Adó nélkül:
9 181,13 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
45300
| Üzemi nyomás | 2 |
|---|
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418234732 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,12 kg120 g |
| Tömeg (buttó, kg) | 0,3 kg300 g |
| Hossz (mm) | 110 mm1,1 dm |
| Szélesség (mm) | 200 mm2 dm |
|---|---|
| Magasság (mm) | 40 mm4 cm |
| Üzemi nyomás | 2 |
| SKU | 45300 |