Alumínium csatlakozó 20 mm 1/2" anya
6 066,08 Ft
Adó nélkül:
4 776,44 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9PPSMF2012
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418359848 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,4 kg400 g |
| Hossz (mm) | 67 mm6,7 cm |
| Szélesség (mm) | 45,4 mm4,54 cm |
| Magasság (mm) | 45,4 mm4,54 cm |
| Átmérő (mm) | 20x1/2" |
|---|---|
| Szerkezet (anyag) | alumínium |
| Menet méret (coll) | 1/2 |
| Menet típus | anya |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMF2012 |