Alumínium csatlakozó 40 mm 1 1/2" apa
11 289,26 Ft
Adó nélkül:
8 889,18 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9PPSMM4049
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418308570 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,22 kg220 g |
| Hossz (mm) | 93 mm9,3 cm |
| Szélesség (mm) | 66 mm6,6 cm |
| Átmérő (mm) | 40 |
| Szerkezet (anyag) | alumínium |
|---|---|
| Menet méret (coll) | 1 1/2 |
| Menet típus | apa |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMM4049 |