Alumínium csatlakozó 63 mm 2 1/2" anya
29 399,57 Ft
Adó nélkül:
23 149,27 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9PPSMF6376
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418360196 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,55 kg550 g |
| Hossz (mm) | 129 mm1,29 dm |
| Szélesség (mm) | 98 mm9,8 cm |
| Átmérő (mm) | 63 |
| Szerkezet (anyag) | alumínium |
|---|---|
| Menet méret (coll) | 2 1/2 |
| Menet típus | anya |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMF6376 |