Alumínium csatlakozó csövek 20 mm 3/4" menettel
6 386,23 Ft
Adó nélkül:
5 028,53 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9PPSMF2027
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 3660058243131 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,103 kg103 g |
| Hossz (mm) | 68 mm6,8 cm |
| Szélesség (mm) | 45,4 mm4,54 cm |
| Magasság (mm) | 45,4 mm4,54 cm |
| Átmérő (mm) | 20 |
|---|---|
| Szerkezet (anyag) | alumínium |
| Menet méret (coll) | 3/4 |
| Menet típus | anya |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMF2027 |