Alumínium csatlakozó csövek 32 mm 1 1/4" menettel
7 846,09 Ft
Adó nélkül:
6 178,02 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9PPSMF3242
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418329988 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,225 kg225 g |
| Hossz (mm) | 90 mm9 cm |
| Szélesség (mm) | 52,8 mm5,28 cm |
| Magasság (mm) | 52,8 mm5,28 cm |
| Átmérő (mm) | 32X 1 1/4" |
|---|---|
| Szerkezet (anyag) | alumínium |
| Menet méret (coll) | 1 1/4 |
| Menet típus | anya |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSMF3242 |