Alumínium cső sűrített levegőhöz, fi 80 x 2,5 mm, 6 m
117 126,30 Ft
Adó nélkül:
92 225,43 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9ALRTU80L6
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 87124182956960 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 1,582 kg |
| Hossz (mm) | 6 000 mm6 m |
| Átmérő (mm) | 80 |
|---|---|
| Szerkezet (anyag) | epoxigyanta bevonat |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTU80L6 |