Antisztatikus tömlő 10 x 3,5 mm 20 bar 10 m
37 057,23 Ft
Adó nélkül:
29 178,92 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
40437
| Maximális nyomás (bar) | 20 |
|---|
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418371345 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 2,18 kg |
| Tömeg (buttó, kg) | 2,18 kg |
| Levegőtömlő a szerszámhoz/géphez átmérő (mm) | 10 x 3.5 |
| Kábel hossza (m) | 10 |
| Hossz (mm) | 350 mm3,5 dm |
| Szélesség (mm) | 350 mm3,5 dm |
| Magasság (mm) | 80 mm8 cm |
|---|---|
| Tömlő anyaga | antisztatikus EPDM gumi |
| Javítás | Nem |
| Maximális nyomás (bar) | 20 |
| Csatlakozás típusa | Euro |
| Forgatható | Nem |
| SKU | 40437 |