Csatlakozó 40 mm
9 446,21 Ft
Adó nélkül:
7 437,96 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9ALRUN40
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418282535 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,356 kg356 g |
| Hossz (mm) | 142 mm1,42 dm |
| Szélesség (mm) | 75 mm7,5 cm |
| Magasság (mm) | 75 mm7,5 cm |
|---|---|
| Átmérő (mm) | 40 |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRUN40 |