Csőcsatlakozó 90 fok 25 mm x 3/4" polimer
5 761,94 Ft
Adó nélkül:
4 536,96 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9alr9c2527
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418406788 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,095 kg95 g |
| Hossz (mm) | 87 mm8,7 cm |
| Szélesség (mm) | 51 mm5,1 cm |
| Magasság (mm) | 87 mm8,7 cm |
|---|---|
| Átmérő (mm) | 25 |
| Szerkezet (anyag) | poliamid |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9alr9c2527 |