Dugókulcs készlet 1/2" 12-piece
Nincs raktáron
SKU
45349
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418232271 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 1,67 kg |
| Hossz (mm) | 206 mm2,06 dm |
| Szélesség (mm) | 140 mm1,4 dm |
| Magasság (mm) | 60 mm6 cm |
|---|---|
| Dugókulcs méret (mm) | 19 mm, 13 mm, 17 mm, 21 mm, 22 mm, 23 mm, 24 mm, 10 mm, 11 mm, 14 mm |
| Csatlakozó szár | 1/2" |
| Hosszabbító szár | 125 mm |
| SKU | 45349 |