Dugókulcs készlet 3/4" 8-piece
33 489,66 Ft
Adó nélkül:
26 369,81 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
45580
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418005899 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 4,4 kg |
| Hossz (mm) | 238 mm2,38 dm |
| Szélesség (mm) | 121 mm1,21 dm |
|---|---|
| Magasság (mm) | 67 mm6,7 cm |
| Dugókulcs méret (mm) | 29 mm, 36 mm, 24 mm, 27 mm, 30 mm, 32 mm, 34 mm, 38 mm |
| SKU | 45580 |