EcoPower 25D IVR Combi Dry csavarkompresszor 13 bar 25 LE/18,5 kW 804 - 3330 l/perc 500 l
Nincs raktáron
| Motor erő (LE/kW) | 25.0 HP / 18.5 kW |
|---|---|
| Változó sebesség (IVR) | Igen |
| Levegő-fogadó | Igen |
| Szárító | Igen |
| Maximális nyomás (bar) | 13 |
| Minimális szabad légszállítás (l/perc) | 804 L/min13,4 L/s |
| Minimális szabad légszállítás (m3/h) | 48,2 m³/h13,389 dm³/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (l/perc) | 3 330 L/min55,5 L/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (m3/h) | 199,9 m³/h3,332 m³/min |
| Hálózati feszültség (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
EcoPower 25D IVR Combi dry csavarkompresszor 13 bar 25 LE/18,5 kW 804–3330 l/perc 500 l
< p>Az EcoPower 25D IVR Combi Dry egy sokoldalú, változtatható fordulatszámú csavarkompresszor, amely egyesíti közvetlen hajtást, invertert, integrált hűtveszárítót és 500 l-es tartályt. 804-3330 l/perc szabad légáramot kínál 13 bar maximális üzemi nyomás mellett, garantálva a száraz és jó minőségű sűrített levegőt a különböző ipari folyamatokhoz.Az EcoPower 25D IVR Combi Dry legfontosabb előnyei:
- Integrált hűtveszárító – Eltávolítja a nedvességet a levegőből, megvédi a szerszámokat és a pneumatikus rendszereket a korróziótól és a sérülésektől.
- 500 l-es tartály – Garantálja a stabil sűrített levegő ellátást még nagy igény-ingadozások esetén is . < li>Inverter – Lehetővé teszi a működési sebesség dinamikus beállítását a változó igényekhez, így akár 35%-kal csökkenti az energiafogyasztást.
- Közvetlen hajtás b> – Minimalizálja az energiaveszteséget, biztosítja a működési hatékonyságot és csökkenti a karbantartási költségeket.
- Nagy hatásfok - A 804-3330 l/perc szabad légáramlás és a 13 bar üzemi nyomás miatt a készülék univerzális megoldás számos iparágban
- A beruházás megtérülése – Az energiamegtakarításnak és az alacsony üzemeltetési költségeknek köszönhetően a befektetés 2 éven belül megtérül.
- IP55. F osztályú IE4 motor b> – A tartós, energiahatékony motor megbízható teljesítményt biztosít nehéz körülmények között.
- Csendes működés – A 70 dB(A) zajszint lehetővé teszi a munkaállomások közelében történő telepítést megszakítás nélkül. >
Masszív felépítés és megbízhatóság
Az EcoPower 25D IVR Combi Dry kompresszort 100%-ban folyamatos működésre tervezték, stabilitás és megbízhatóság minden körülmények között. Az integrált hűtveszárító és az 500 l-es tartály szükségtelenné teszi a további berendezéseket, ami csökkenti a telepítési költségeket és növeli a funkcionalitást.
Energiahatékonyság és megtakarítás
EcoPower 25D IVR Combi Dry
b> egyesíti az inverteres és a közvetlen meghajtású technológiát, ami jelentősen csökkenti az energiafogyasztást. A hűtveszárítónak és az 500 l-es tartálynak köszönhetően a készülék szükségtelenné teszi a külső telepítést, csökkenti az üzemeltetési költségeket és biztosítja a befektetés gyors 2 éven belüli megtérülését.Műszaki adatok:
- Üzemi nyomástartomány: 13 bar
- Motorteljesítmény: 25 LE / 18,5 kW
- Légáramlás: 804–3330 l/perc
- Tartály űrtartalma: 500 l
- Zajszint: 70 dB(A)
- Méretek: 1450 x 835 x 1220 mm < li>Súly: 580 kg
- Tápellátás: 400 V / 50 Hz / 3 fázis
EcoPower 25D IVR Combi Dry egbízható választás azoknak a cégeknek, amelyek átfogó sűrített levegős megoldást igényelnek. Az eszközt a könnyű telepítés, az energiahatékonyság és a működési stabilitás jellemzi. Ha befektet az EcoPower 25D IVR Combi Dry készülékbe, akkor hatékonyságot, gazdaságosságot és sokoldalúságot érhet el egyetlen készülékben. Lépjen kapcsolatba velünk még ma, és nézze meg, hogyan javíthatja ez a modell ipari folyamatait!

Segítségre van szüksége? Töltse ki az alábbi űrlapot, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!
p>
| EAN | 8712418424522 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 550 kg |
| Hossz (mm) | 1 940 mm1,94 m |
| Szélesség (mm) | 835 mm8,35 dm |
| Magasság (mm) | 1 835 mm1,835 m |
| Meghajtás | Közvetlen meghajtás 1:1 |
| Start | Inverter |
| Motor erő (LE/kW) | 25.0 HP / 18.5 kW |
| Levegő-vég | C67 |
| Változó sebesség (IVR) | Igen |
| Vezérlőpult | ES 4000 STANDARD |
| Levegő-fogadó | Igen |
| Légtartály (l) | 500 |
| Horganyzott tartály | Nem |
| Szárító | Igen |
| Munkaterhelés (munka/pihenő, %) | 100/0 |
|---|---|
| Maximális nyomás (bar) | 13 |
| Szabad légszállítás 7 bar (l/perc)Szabad légszállítás 7 bar (l/perc) | 3 330 L/min55,5 L/s |
| Szabad légszállítás 9.5 bar (l/perc)Szabad légszállítás 9.5 bar (l/perc) | 2 880 L/min48 L/s |
| Minimális szabad légszállítás (l/perc) | 804 L/min13,4 L/s |
| Minimális szabad légszállítás (m3/h) | 48,2 m³/h13,389 dm³/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (l/perc) | 3 330 L/min55,5 L/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (m3/h) | 199,9 m³/h3,332 m³/min |
| Zajszint dB A 0mm | 70 |
| Zajszint dB A 4 mm | 50 |
| Maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 46 |
| Olajmentes | Nem |
| Dugó típusa | EU |
| Hálózati feszültség (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| IP besorolás | IP55 |
| SKU | 36679525-IVR |