Alumínium gyorscsatlakozó menetes 25 mm x 1/2"
11 654,82 Ft
Adó nélkül:
9 177,02 Ft
Adó nélkül:
Adó nélkül:
Nincs raktáron
SKU
9AVRBT2512
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
| EAN | 8712418282467 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 0,24 kg240 g |
| Hossz (mm) | 2 500 mm2,5 m |
| Magasság (mm) | 113 mm1,13 dm |
| Átmérő (mm) | 25 |
| Szerkezet (anyag) | poliamid |
|---|---|
| Menet méret (coll) | 1/2 |
| Menet típus | anya |
| Maximális nyomás (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9AVRBT2512 |