APS 15 IVR X 10 bar csavarkompresszor 15 LE/11 kW 380-1500 l/perc
Nincs raktáron
| Motor erő (LE/kW) | 15.0 HP / 11.0 kW |
|---|---|
| Változó sebesség (IVR) | Igen |
| Levegő-fogadó | Nem |
| Szárító | Nem |
| Maximális nyomás (bar) | 10 |
| Minimális szabad légszállítás (l/perc) | 380 L/min6,333 L/s |
| Minimális szabad légszállítás (m3/h) | 22,8 m³/h6,333 dm³/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (l/perc) | 1 500 L/min25 L/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (m3/h) | 90 m³/h1,5 m³/min |
| Hálózati feszültség (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- A rendeléseket 3 munkanapon belül kiszállítjuk magyarországi készlet esetén, ellenkező esetben európai készletről 7-10 munkanapon belül.
- Csak Magyarországon belül szállítjuk!
- Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
APS 15 IVR X kompresszor
Gazdaságos és energiatakarékos csavarkompresszorok innovatív közvetlen meghajtással. A kompresszor tervezésekor a villamosenergia-fogyasztás minimalizálására és a kiváló minőségre összpontosítottunk, amely garantálja az üzem folyamatos működését. Nekünk fontos az Ön kényelme, ezért az APS X sorozatú kompresszorok intuitív módon használhatók és problémamentesek a mindennapi használat során.
Közvetlen meghajtású 1:1
A kompresszorba szerelt innovatív „Direct Driven” hajtás lehetővé teszi a motor teljesítményének 100%-ának átadását a kompresszorrendszernek. Ez az APS X kompresszorsorozat megkülönböztető jellemzője. A hajtás nem további elemei vannak Az áttételi arányok, például a kerekek vagy az ékszíjak csökkentik az erőveszteségeket és a ciklikus cseréjük szükségességét. A "Direct Driven" hajtás használata lehetővé tette az integrált motor- és csavarmodul merev és kompakt szerkezetének létrehozását, amely jelentősen csökkentette a kompresszor rezgésének szintjét. Az innovatív közvetlen hajtásnak köszönhetően a villamosenergia-fogyasztás több mint 4%-kal alacsonyabb, mint más megoldásoknál.

Egyfokozatú csavaros modul
A precízen profilált "X" csavaros rotorok olajbefecskendezéssel rendkívül hatékony és energiatakarékos kompressziós egységet alkotnak. Aszimmetrikusan forgó rotorok hosszúkás szerkezetű hálóval a legnagyobb pontossággal, ami növeli a modul végső hatásfokát. Az APS 15 IVR-ben használt egyfokozatú csavaros modul "https://airpress.pl/media/catalog/product/3/6/369430-ivr_0020.jpg" width="500px" />

Szinkron motor állandó mágnesekkel
Az APS 15 IVR A motort nagy teljesítménytényező és alacsony szintű disszipációs teljesítmény jellemzi. Széles frekvencia tartományban (1-től 200 Hz-ig) tud működni, így az inverteres változatban is nagyon jól működik. A nagy nyomaték-, terhelés- és hőmérsékletállóság az APS 15 IVR X motort tartóssá és folyamatos működésre tervezték. A csavaros modul és a motor kombinált kialakítása a motor csapágyainak kiküszöböléséhez vezetett, ami jelentősen csökkentette a jövőbeni karbantartási munkák költségeit.
Az IVR inverterek modern generációja
IVR Az APS 15 IVR X csavarkompresszorba szerelt invertereket alacsony energiafogyasztás és széles frekvenciatartomány jellemzi, amelyet elérnek. Az elektromágneses kompatibilitást (frekvenciától függetlenül) a beépített EMC fordított szűrők garantálják. A kompakt ház és a szoros szellőzőcsatornák védik az invertert a portól és a nedvességtől. Az APS 15 IVR A sima indítás (Csillag-háromszög) használatával 30%-os villamosenergia-megtakarítás érhető el az állandó fordulatszámú kompresszorokhoz képest

Optimális hűtés
Az olaj- és sűrített levegős hűtőrendszer megfelelő és stabil hőmérsékletet tart fenn. Az APS 15 IVR kétcsatornás hűtői A ventilátormotort egy vezérlőpanel működteti, amely csak szükség esetén kapcsolja be a ventilátort. Az állítható minimális és maximális hőmérsékleti tartomány működésre vagy leállásra kényszeríti a ventilátort, így optimalizálja a hűtési folyamat energiafogyasztását. Az energiahatékonyság a legfőbb prioritásunk.

Vezérlőpult MAM-6080/6090
Intuitív és jól átgondolt. A készülék legmagasabb szintű vezérlését és vezérlését a MAM-6080 és MAM-6090 panel teszi lehetővé. A legmagasabb paraméterekkel rendelkező mikroprocesszoros vezérlők biztosítják az APS 15 IVR X változtatható sebességű kompresszor hatékony működését. Könnyű hozzáférés a beállításokhoz, a kijelzett működési paraméterek széles skálája és az inverterrel való hatékony együttműködés hatékonyan optimalizálja az áramfogyasztást. A 7"-es színes érintőképernyő (a piacon a legnagyobb) lehetővé teszi a készülék kényelmes kezelését. Az APS 15 IVR cég. A beépített Wi-Fi modul távvezérlést és interneten keresztüli hozzáférést kínál (egy alkalmazás a telefonon), teljes irányítást, azonnali diagnózist és biztonságot biztosít az üzemben a kompresszort egy felhatalmazott szerviz is vezérelheti, biztosítva számukra a berendezés professzionális gondozását. A MAM-6080 és MAM-6090 vezérlőpanelek mestervezérlő funkciót töltenek be, és lehetővé teszik több kompresszor egymáshoz csatlakoztatását, amivel egy logikai rendszer jön létre. és az energiatakarékos eszközrendszer akár 16 eszközt is csatlakoztathat.

< b>Kommunikáció
A MAM vezérlők RS485 kommunikációs portja nemcsak a számítógéphez való csatlakozást teszi lehetővé, hanem mindenekelőtt lehetővé teszi a vezérlést és a vezérlést A Modbus RTU kommunikációs protokollt használó inverter a kompresszor működésének integrálására is szolgál, pl. Ennek köszönhetően minden folyamat és eszköz logikusan együttműködhet egymással. Ez a legnépszerűbb kommunikációs rendszer az ipari automatizálásban.
Segítségre van szüksége? Töltse ki az alábbi űrlapot, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!
p>
| EAN | 8712418371574 |
|---|---|
| Gyártó | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Súly nettó (kg) | 360 kg |
| Hossz (mm) | 1 120 mm1,12 m |
| Szélesség (mm) | 820 mm8,2 dm |
| Magasság (mm) | 1 150 mm1,15 m |
| Meghajtás | Közvetlen meghajtás 1:1 |
| Start | Inverter |
| Motor típus | PM állandómágneses motor |
| Motor erő (LE/kW) | 15.0 HP / 11.0 kW |
| Motor hatékonysági osztály | IE4 |
| Fokozatok | 1 |
| Változó sebesség (IVR) | Igen |
| Minimális fordulatszám 10 bar (rpm) | 900 rpm15 Hz |
| Maximális fordulatszám 10 bar (rpm/Hz) | 1 960 rpm/Hz117,6 kHz |
| Minimális energiafogyasztás 10 bar (kW/m3/h) | 6.13 |
| Maximális energiafogyasztás 10 bar (kW/m3/h) | 12.83 |
| Vezérlőpult | MAM-6080 |
| Elérhető nyelvek | Holland, Lengyel, Német, Angol |
| Levegő-fogadó | Nem |
| Horganyzott tartály | Nem |
| Szárító | Nem |
| Hűtött levegő mennyisége (m3/h) | 5 400 m³/h1,5 m³/s |
|---|---|
| Munkaterhelés (munka/pihenő, %) | 100/0 |
| Maximális nyomás (bar) | 10 |
| Minimális üzemi nyomás (bar) | 6 bar |
| Szabad légszállítás 8 bar (l/perc) | 1 500 L/min25 L/s |
| Szabad légszállítás 10 bar (l/perc) | 1 410 L/min23,5 L/s |
| Minimális szabad légszállítás (l/perc) | 380 L/min6,333 L/s |
| Minimális szabad légszállítás (m3/h) | 22,8 m³/h6,333 dm³/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (l/perc) | 1 500 L/min25 L/s |
| Maximális szabad levegő szállítás (m3/h) | 90 m³/h1,5 m³/min |
| Zajszint dB A 0mm | 63 |
| Zajszint dB A 4 mm | 43 |
| Fő levegő csatlakozás (") | 3/4 |
| Minimum környezeti hőmérséklet (°C) | 10 |
| Maximális környezeti hőmérséklet (°C) | 45 |
| Olajmentes | Nem |
| Olaj kapacitás (liter) | 10 |
| Dugó típusa | EU |
| Hálózati feszültség (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| IP besorolás | IP55 |
| SKU | 369415-IVR |