SKU 36420-DG3-13
Motor erő (LE/kW) 20.0 HP / 15.0 kW
Változó sebesség (IVR) Nem
Levegő-fogadó Nem
Szárító Nem
Maximális nyomás (bar) 13
Szabad levegő szállítás (l/perc)* 1 617 L/min26,95 L/s
Szabad levegő szállítás (m3/óra)* 97 m³/h1,617 m³/min
Hálózati feszültség (V) 400 V / 50 Hz / 3 Ph
  • heroicons/solid/check-circle Csak Magyarországon belül szállítjuk!
  • heroicons/solid/check-circle Ügyfeleink 98%-a elégedett a választásával.
APS 20D G3 csavarkompresszor 13 bar 20 LE/15 kW 1617 l/perc
APS A 20D G3egy modern csavarkompresszor szíjhajtással, ES 4000 S vezérlővel és maximum 1617 l/perc kapacitással üzemi nyomás 13 bar. A készüléket igényes ipari környezetekhez tervezték, megbízhatóságot, nagy teljesítményt és energiahatékonyságot kínál.
Az APS-D sorozat legújabb technológiája
Az APS-D sorozat új generációja kompresszorok, amelyek a fejlett technológiát egy továbbfejlesztett hűtőrendszerrel kombinálják. Széles üzemi nyomástartományuknak (8, 10 vagy 13 bar) köszönhetően ideálisak kiterjedt pneumatikus rendszerekkel rendelkező üzemekhez. A modellek szabadon álló vagy teljesen felszerelt változatban (tartály + szárító) kaphatók.
Az APS 20D G3 legfontosabb előnyei:
  • Nagy hatásfok – 1617 l/perc 13 bar nyomáson kiváló választás az igényes ipari folyamatokhoz.
  • Csendes működés – A 68 dB(A) zajszint biztosítja a felhasználók kényelmét.
  • Kompakt kialakítás – Minimális helyet foglal, megkönnyítve az üzembe való integrálást.
Masszív felépítés és megbízhatóság
Energiahatékonyság és megtakarítás
Műszaki adatok:
  • Üzemi nyomástartomány: 13 bar
  • Motorteljesítmény: 20 LE / 15 kW
  • Légáramlás: 1617 l/perc
  • Zajszint: 68 dB(A)
  • Tápellátás: 400 V / 50 Hz / 3 fázis
APS 20D G3 13 bar kompresszor
Segítségre van szüksége? Töltse ki az alábbi űrlapot, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!
EAN 8712418415735
Gyártó Airpress Polska Sp. z o.o.
Súly nettó (kg) 310 kg
Hossz (mm) 1 000 mm1 m
Szélesség (mm) 650 mm6,5 dm
Magasság (mm) 1 045 mm1,045 m
Meghajtás V-alakú szíj meghajtás
Start Y-∆
Motor típus AC
Motor hatékonysági osztály IE3
Levegő-vég C67
Fokozatok 1
Változó sebesség (IVR) Nem
Vezérlőpult ES 4000 S
Levegő-fogadó Nem
Horganyzott tartály Nem
Szárító Nem
Munkaterhelés (munka/pihenő, %) 100/0
Maximális nyomás (bar) 13
Zajszint dB A 0mm 68
Zajszint dB A 4 mm 48
Fő levegő csatlakozás (") 3/4
Minimum környezeti hőmérséklet (°C) 4
Maximális környezeti hőmérséklet (°C) 46
Olajmentes Nem
Dugó típusa EU